Dáme věcem další šanci! nespal ani v nouzovém stavu

Dáme věcem další šanci! nespal ani v nouzovém stavu

Ačkoli pobočka Charitního šatníku měla v době nouzového stavu zavřeno, truhlářská dílna Provoz 13 vyráběla a připravovala se na své zákazníky. Nyní jsou již obě pobočky projektu Dáme věcem další šanci! k dispozici zákazníkům.

Loga EU a MPSV

Provoz 13

V prostorách truhlářské dílny se ani za nouzového stavu provoz nezastavil a zaměstnanci měli plné ruce práce nejen s renovací starého nábytku, ale také se zakázkou, výrobou interiéru dětského pokoje pro čerstvého teenagera, jinak také vášnivého milovníka letadel s hlavou v oblacích. Právě to byl klíč pro naší designérku při realizaci návrhu. Do pokoje šitého na míru bude patrová postel, relaxační i pracovní kout, spousta úložného prostoru, to vše v přírodních barvách v kombinaci s nebeskou modří. Finální podobu by měl pokoj získat na začátku července letošního roku.

Aktuální informace a nabídku naleznete na www.provoz13.cz

Charitní šatník Mimoň

Charitní šatník v Mimoni v průběhu nouzového stavu, ačkoli měl zavřeno, zpracovával darované ošacení, renovoval interiér a připravoval se na to, aby mohli zákazníci po uvolnění opatření znovu přijít do jeho prostorů.

Otevřeno: po–pá: 8:30–11:30 12:00–15:00

Projekt Dáme věcem další šanci!

Sociální podnik Farní charity Česká Lípa je zaměřen na rozšíření stávajících aktivit mateřské organizace. V rámci projektu vzniklo nové prodejní místo Charitního šatníku v Mimoni, ale také zcela nová služba – truhlářská dílna Provoz 13, která renovuje, upravuje či upcykluje darovaný nábytek tak, aby byl znovu použitelný.
Hlavními cíli projektu je nejen maximalizovat druhotné využití nábytku a ošacení, které jejich majitelé nechtějí či je považují za odpad, ale především dát smysluplnou práci zdravotně hendikepovaným osobám a vytvořit pro ně bezpečné pracovní zázemí. 

Název programu: Operační program Zaměstnanost
Název projektu: Dáme věcem další šanci!
Registrační číslo projektu: CZ.03.2.60/0.0/0.0/17_129/0011788
Doba realizace projektu: 1.6.2019 – 31.5.2021

 

Tříkrálová sbírka 2020
Podpořte nás